KONST / Litografier / Färglitografi 14245583
nr 1424 5583
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Signerad, numrerad 116/200. Färglitografi, bildmått: 43x59cm, yttermått inklusive ram: 56x72cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 19:24:53
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér